Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
KANA Budowa i programowanie robotów Przedstawienia TOTUS
Thursday the 29th - A.B.. Joomla 3.2 Templates

Informujemy, że nie jest prawdą, iż firma Magforte Sp. z o.o. w dniu 21 stycznia 2020 roku  będzie prowadzać jakąkolwiek działalność na terenie Katolickiego Centrum Edukacji Młodzieży KANA

 

ALBERTUS 2019

 

Honorowy ALBERTUS dla Pana Janusza Pacholca w uznaniu zasług w szerzeniu kultury teatralnej w środowisku mieleckim i wywodzącej się niej wrażliwości na prawdę i piękno Słowa kolejnych pokoleń adeptów sztuki teatralnej.

Laudacja Chór >>>

Stypendium Albertusowe dla Anity Róg,  uwrażliwionej na piękno otaczającego świat poetki, która w słowach zamyka nieprzemijające obrazy, a talentem swym błyszczy niczym cenny kamień.

Laudacja Anita Róg >>>

Honorowy ALBERTUS dla Pani Jadwigi Jankowskiej, nauczycielki, pedagoga i wychowawcy wielu pokoleń młodzieży za zaangażowanie, bezinteresowną pomoc, empatię, wyrozumiałość, ciepły uśmiech i ogromne serce w 29-letnim przewodniczeniu Sekcji Emerytów i Rencistów ZNP w Mielcu.

Laudacja Jadwiga Jankowska >>>

Honorowy ALBERTUS dla Pana Janusza Pacholca w uznaniu zasług w szerzeniu kultury teatralnej w środowisku mieleckim i wywodzącej się niej wrażliwości na prawdę i piękno Słowa kolejnych pokoleń adeptów sztuki teatralnej.

Laudacja Janusz Pacholec >>>

Stypendium Albertusowe dla Kingi Kucharskiej, niezwykle utalentowanej, twórczej artystki, która z pasją poszukuje swej tanecznej ścieżki, zapraszając nas do wspólnej wędrówki w świat tańca.

Laudacja Kinga Kucharska >>>

Stypendium Albertusowe dla Patrycji Kolis, niezwykle skromnej,  utalentowanej i uwrażliwionej na piękno muzyki klasycznej instrumentalistki, której pasją jest gra na waltorni.

Laudacja Patrycja Kolis >>>

 

View the embedded image gallery online at:
http://kana.mielec.pl/index.php/17-aktualnosci#sigFreeId3b3926b586

Serdecznie zapraszamy dzieci w wieku 6-7 lat na kurs: Programowanie i robotyka – poziom podstawowy organizowany przez Katolickie Centrum Edukacji Młodzieży „Kana” w roku szkolnym 2019/2020

 

Czytaj więcej...

Trwają jeszcze zapisy mieszkańców Mielca na bezpłatne szkolenia w ramach projektu W SIECI BEZ BARIER - Poznaj e-usługi i funkcjonuj w społeczeństwie informacyjnym.

 

Czytaj więcej...