Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
KANA Budowa i programowanie robotów Przedstawienia TOTUS
Wednesday the 21st - A.B.. Joomla 3.2 Templates

 

28 czerwca 2019. zakończyły się nieodpłatne zajęcia dla dzieci w ramach projektu pod nazwą „Czas wolny z programowaniem – zajęcia dla dzieci z wykorzystaniem pomocy dydaktycznych ze szczególnym uwzględnieniem robotów edukacyjnych”. Dzieci uczestniczące w przedsięwzięciu wzięły udział w zajęciach z zakresu podstaw programowania z wykorzystaniem gier i robotów edukacyjnych:

 

Czytaj więcej...

Lp.

Nazwa kursu

Liczba godzin

Koszt kursu

Termin

 1 Programowanie i robotyka  II semestr

20

150,00

Piątek

godz. 15:00-16:30

 2 Programowanie i robotyka III semestr

20

150,00

Piątek

godz. 16:30-18:00

 3 Programowanie i robotyk IV semestr

20

150,00

Piątek

godz. 18:00-19:30

 4

Obsługa komputera, praca w edytorze tekstu i Internecie

20

100,00

Środa

godz. 8:30-10:00

Stowarzyszenie Akademia Umiejętności Technicznych „Leonardo” w Mielcu zaprasza uczniów z klas od I do IV na nieodpłatne warsztaty w czasie ferii.

Czytaj więcej...

 

Honorowy ALBERTUS dla Pana Feliksa Czopa, którego siła i determinacja ze skromności wynikająca, pozwoliły na dynamiczny rozwój oferty Uniwersytetu Trzeciego Wieku, zaś wielka kultura osobista oraz niezwykły takt spowodowały, że zjednoczył wokół siebie ludzi jemu podobnych pełniąc z oddaniem funkcję Prezesa tegoż Uniwersytetu.  

Laudacja >>>

 

Stypendium ALBERTUSOWE dla Yessici Motyl, szczególnie uzdolnionej wokalnie artystki, która swym talentem przełamuje wszelkie bariery i udowadnia, że marzenia o śpiewaniu na „wielkiej scenie” spełniają się i są dla każdego, kto kocha piękno muzyki.

Laudacja >>>

 

Stypendium ALBERTUSOWE dla Bernadetty Gałdy, szczególnie zdolnej muzycznie klarnecistce i wokalistce, obdarowanej nieprzeciętą barwą i siłą głosu, która upodobała sobie muzykę instrumentalną i poezję śpiewaną.

Laudacja >>>

 

Nagrody Albertus 2018 przyznane (KORSO) >>>

Nagrody Albertus 2018 przyznane (W cieniu jupiterów) >>>

 

View the embedded image gallery online at:
http://kana.mielec.pl/index.php/17-aktualnosci#sigFreeId723cdc158f