Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
KANA Budowa i programowanie robotów Przedstawienia TOTUS
Thursday the 29th - A.B.. Joomla 3.2 Templates

 

Honorowy ALBERTUS dla Pana Feliksa Czopa, którego siła i determinacja ze skromności wynikająca, pozwoliły na dynamiczny rozwój oferty Uniwersytetu Trzeciego Wieku, zaś wielka kultura osobista oraz niezwykły takt spowodowały, że zjednoczył wokół siebie ludzi jemu podobnych pełniąc z oddaniem funkcję Prezesa tegoż Uniwersytetu.  

Laudacja >>>

 

Stypendium ALBERTUSOWE dla Yessici Motyl, szczególnie uzdolnionej wokalnie artystki, która swym talentem przełamuje wszelkie bariery i udowadnia, że marzenia o śpiewaniu na „wielkiej scenie” spełniają się i są dla każdego, kto kocha piękno muzyki.

Laudacja >>>

 

Stypendium ALBERTUSOWE dla Bernadetty Gałdy, szczególnie zdolnej muzycznie klarnecistce i wokalistce, obdarowanej nieprzeciętą barwą i siłą głosu, która upodobała sobie muzykę instrumentalną i poezję śpiewaną.

Laudacja >>>

 

Nagrody Albertus 2018 przyznane (KORSO) >>>

Nagrody Albertus 2018 przyznane (W cieniu jupiterów) >>>