Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
KANA Budowa i programowanie robotów Przedstawienia TOTUS
Wednesday the 25th - A.B.. Joomla 3.2 Templates

Katolickie Centrum Edukacji Młodzieży KANA w Mielcu, erygowane przez Biskupa Tarnowskiego Wiktora Skworca, rozpoczęło swą działalność 5 grudnia 2001 roku.

Podczas uroczystości otwarcia KANY Ks. Biskup powiedział:

Drodzy Młodzi!
Przyjmijcie dar „Kany” jako znak miłości Kościoła; jako konkretny wyraz troski o jakość waszego człowieczeństwa, o waszą przyszłość. (...) Szczególnie dotyczy to ludzi młodych, którzy nierzadko stoją na rozdrożu wyboru pomiędzy różnorakimi pomysłami na życie, niejednokrotnie szkodliwymi dla ich przyszłości. Ufam, że „Kana” pomoże wielu mądrze wykorzystać czas, dokonać właściwych wyborów i wejść w świat z odpowiednim przygotowaniem, z pomnożonymi talentami.
Naszą misją jest prowadzenie i propagowanie takich form edukacji młodzieży, które zmierzają do wszechstronnego rozwoju duchowego i intelektualnego, umożliwiając jej zdobycie praktycznych umiejętności przydatnych w przyszłym życiu zawodowym i rodzinnym.